Współpraca

e-Twinning e-Twinning
Comenius Comenius
test
Strona główna / Nasze sukcesy
Nasze sukcesy
Przedszkole dobrze przygotowujące do szkoły PDF Print

Wiosną 2012 r Ministerstwo Oświaty ogłosiło konkurs kierowany do Rad Rodziców dzieci przedszkolnych pt. „Przedszkole dobrze przygotowujące do szkoły”. Celem konkursu było promowanie i upowszechnianie najciekawszych form aktywności Rad Rodziców przedszkoli oraz szkół mających przyjazną adaptację dzieci 6 letnich do edukacji szkolnej.
Rada Rodziców naszego przedszkola po zapoznaniu się z regulaminem konkursu przystąpiła do niego uzyskując wyróżnienie na etapie Kuratorium Oświaty Województwa Śląskiego. Jest to dla nas zaszczytne wyróżnienie, że znaleźliśmy się w grupie 14 nagrodzonych placówek oświatowych z województwa śląskiego.

 

 
Certyfikat - "Zwierzolubni" PDF Print

W 2012 roku otrzymaliśmy certyfikat, Zwierzolubni”. Uczestniczymy w wirtualnej adopcji zwierzaków z „Psitulmnie”
Organizowaliśmy różne akcje i wszelkie działania mające na celu dbanie o środowisko, w kontekście troski o zwierzęta w najbliższym otoczeniu, promocję odpowiedniego zachowania i odpowiedzialności wobec otaczającej nas przyrody.

 

 
Certyfikat - „Kubusiowi Przyjaciele Natury” PDF Print

Program „Kubusiowi Przyjaciele Natury” to jedna z największych inicjatyw Kubusia. Dzięki przystąpieniu do akcji nasze przedszkolaki uczą się, jak na co dzień dbać o środowisko. Mali uczestnicy wzięły udział w wielu ciekawych działaniach ekologicznych takich, jak: uprawianie ogródka przedszkolnego, zorganizowane zostały przyrodnicze wycieczki oraz ekologiczne akcje z okazji Dnia Marchewki, Pierwszego Dnia Wiosny, konkursy plastyczne oraz przedstawienia dla rodziców, i wiele innych.
Nasze Przedszkole, realizując projekt otrzymało zaszczytny tytuł „Kubusiowi Przyjaciele Natury”
potwierdzony Certyfikatem.

 
Certyfikat - Partnerskie Przedszkole 2 PDF Print

W 2011 roku spełniliśmy ponownie wymagania uprawniające do używania tytułu PAETNERSKIE PRZEDSZKOLE POLSKI CERTYFIKAT IM. IRENY DZIEŻGOWSKIEJ. Tytuł ten i stosowany certyfikat przyznano nam i pozwala nam używać od roku 2011 do 2016 roku.

 
Certyfikat Akademii Zdrowwgo Przedszkolaka PDF Print

W 2012 roku otrzymaliśmy CERTYFIKAT AKADEMII ZDROWEGO PRZEDSZKOLAKA - BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK: który  ma za zadanie uświadomić naszym dzieciom, jak i dorosłym sytuacje, które mogą być dla dziecka niebezpieczne: w domu, na podwórku, ulicy, wyjeździe wakacyjnym, wskazuje, jak zapobiegać takim sytuacjom lub jak się zachować, kiedy już będą miały miejsce.

 

 
Certyfikat Projektu Pewniak PDF Print

W 2013 roku decyzją Komisji Ekspertów Regionalnego Ośrodka Metodyczno- Edukacyjnego w Katowicach spełniliśmy warunki z wyróżnieniem kryteria związane z uzyskiwaniem certyfikatu i otrzymaliśmy CERTYFIKAT PROJEKTU PEWNIAK - podnoszenie kompetencji zawodowych nauczycieli edukacji przedszkolnej i edukacji wczesnoszkolnej woj. śląskiego.

 
Page 1 of 2

Współpraca Europejska

e-Twinning
Comenius